Seviye Tespit Sınavı Yetişkin Junior
Hakkımızda
Sevgili Veliler ve Öğrenciler,
  • Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceklerine daha sağlam adım atmaları için yabancı dil öğrenmeye erken yaşlarda başlamaları gerektiği tüm dilbilimci uzmanlar tarafından kabul edilmektedir. Erken yaşlarda yabancı dil öğrenimine başlamanın zeka gelişiminde ve okul başarısında olumlu etkisi vardır. İkinci bir dil, çocuğun genel bilgi ve becerilerini ilerlettiği gibi özgüvenini de arttırmaktadır. Ayrıca, çocuklar ve gençler ikinci dili yetişkinlere nazaran daha hızlı ve daha doğru bir aksanla öğrenirler.

  • Oxford House College yaklaşık 40 yıldır dünya genelinde İngilizce eğitimi veren bir kurumdur. Türkiye’de 2005 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Özellikle yetişkinlere yönelik genel İngilizce, IELTS, Toefl ve mesleki İngilizce programlarında uzman olan OHC bünyesinde oluşturduğu Oxford Kids House kurumlarıyla 3-14 yaş arası çocuklar ve gençlere İngilizce öğretmektedir ve en önemlisi konuşturmaktadır.

  • Oxford Kids House’larda, Çocuklar ve Gençler için İngilizce programının ana odağı, çocukların ve gençlerin günlük hayatlarıyla kolaylıkla bağdaştırabilecekleri eğitici ve eğlendirici faaliyetlerle İngilizce iletişim kurmalarını sağlayabilmektir. Okulumuz, ayrıca, çocuğun yetenekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda esnek bir program sunmaktadır. Çocuğunuz, sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu gruplarda, ana dili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde kişiye özel bir ilgi görerek dil öğrenir. Öğrenciler yaş ve seviyelerine göre sınıflara ayrılır ve İngilizce dil eğitimi alanındaki en uygun materyaller kullanılarak konusunda uzman öğretmenler tarafından eğitilirler.

  • Oxford Kids House, sınıf ortamı ile online eğitimi en yararlı ve uyumlu şekilde çocuklarımızın kullanımına sunmaktadır. Oxford Kids House “iletişime dayalı-communicative- metot ile online İngilizce programını “Little Bridge” uyumlu bir şekilde kullanır ve öğrencilerini Cambridge Universitesi İngilizce sınavlarına hazırlar.

  • Doğru metotla, erken dönemde öğrenilen yabancı dil, hayata bir adım önde başlamak demektir.

  • Oxford Kids House